Шановний добродію !

Перечин – невеличкий районний центр у Закарпатській області. На перший погляд нічим не примітне містечко. Але "родзинкою" Перечина є єдиний у світі пам'ятник листоноші Федору Фекеті, унікальна Хресна дорога , прекрасна закарпатська природа та щирі і привітні люди. А ще у місті активно працюють громадські організації, реалізовується величезна кількість різноманітних проектів.

Протягом багатьох років у Перечині йде мова про необхідність створення міського музею. Минають роки, змінюються покоління мешканців. Сьогодні вже багато молодих людей не знають майже нічого про минуле свого населеного пункту, його відомих мешканців і простих людей, які своєю працею в різні часи жили і творили у Перечині.

Місто стоїть на перехресті доріг, які ведуть у Турянську та Ужанську долини. Майже щодня через місто проїжджає чимала кількість туристів. На жаль вони не мають де отримати інформацію про туристичні принади району.

За втілення ідеї створення інформаційно-туристичного центру та музею Перечина взялись благодійний фонд "Центр громадських ініціатив", БФ "Опіка" та Перечинська міська рада.

Згідно рішення сесії Перечинської міської ради для організації інформаційно- туристичного центру та музею м.Перечин виділено приміщення по вулиці Червоноармійській, 28 (приміщення "старої міліції") і передано його в тимчасову оренду БФ "Центр громадських ініціатив". Протягом весни і літа 2011 року Центром громадських ініціатив в рамках реалізації проекту фінансованого Програмою транскордонної співпраці Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна було зроблено великий обсяг ремонтно-будівельних робіт ( капітально відремонтовано задню стіну приміщення музею, проведено капітальний ремонт і перекриття даху даного приміщення) на загальну суму майже 180 тисяч гривень. На сьогоднішній день ведуться внутрішні ремонтні роботи по облаштуванню музейних кімнат. Але для завершення ремонту і облаштування музею необхідно ще близько 50 тисяч гривень.

Більш повна інформація знаходиться на сайті: www.ci-center.org

Благодійним фондом "Центр громадських ініціатив" виступив з громадською ініціативою "Ми створимо музей разом!" і акумулює на своєму рахунку благодійні пожертви, які буде витрачено на завершення ремонтних робіт і облаштування музею м. Перечин.

Імена всіх меценатів, спонсорів та благодійників долучених до ремонту приміщення та створення музею буде занесено до пам»ятної книги, яка буде зберігатись у музеї.

Звертаємось до Вас з проханням долучитись до громадської ініціативи "Ми створимо музей разом!" і внести свій посильний фінансовий внесок у цю благородну справу.

Благодійні пожертви акумулюються на розрахунковому рахунку благодійного фонду "Центр громадських ініціатив".

Наші реквізити
АТ "Комінвестбанк" м. Ужгород, МФО 312248
р\р № 26003022000139
ЄДРПУО 22088142
Кошти просимо перераховувати з поміткою
"Благодійна пожертва на створення музею м Перечин"

З повагою,
Перечинський
міський голова
М.Гуранич
Голова правління
БФ «Центр громадських ініціатив»
А.Вишняк
Голова правління
БФ «Опіка»
І.Судаков