аналіз Інститут аналізу політики та стратегій стратегія
Про інститут
Новини
Проекти
Послуги
Журнал
Бібліотека
Посилання
 

       В м. Будва (Чорногорія) 14-15 травня 2009 в рамках XVII щорічної конференції NISPAcee "Держава та управління в світі, що змінюється", відбулася Панель з аналізу політики, ініційована науковцями й експертами з України та Канади.

       NISPAcee - Мережа інститутів та шкіл з державного управління в Центральній та Східній Європі) була утворена для об’єднання зусиль людей і організацій з цього регіону світу з метою поширення знань та вмінь у сфері державного управління.

       Панель на тему «Policy Analysis Development Issues as Field of Studies and Area of Professional Activities in CEE Countries» була ініційована ще в 2007 році українськими фахівцями з ІАПС та НАДУ при Президентові України (Л.Ільченко-Сюйвою, В.Тертичкою та О.Кілієвичем), підтримана відомими канадійськими фахівцями з аналізу політики Леслі Палом (Leslie Pal), Девідом Елдером (David Elder), Девідом Амборським (David Amborski) та включена в програми XVI та XVII конференцій.

       В цьому році панельна дискусія пройшла надзвичайно успішно, при великій кількості учасників, з активними дискусіями при участі фахівців з України, Болгарії, Канади, Словенії, Румунії, Чорногорії та ін.

       Виступи з України, представлені академічним, експертним середовищами та Секретаріатом КМУ, засвідчили про провідні позиції України в центрально-східноєвропейському регіоні в питаннях розвитку АП, впровадженні відповідних процедур у практичній діяльності органів влади.

       Учасники дискусії запропоновували організаторам конференції в майбутньому підвищити статус зібрання аналітиків політики до рівня спеціалізованої робочої групи щорічної Конференції.

D.Amborsky, D.Elder, L.Pal
L.Pal
O.Kilievych
D.Elder
D.Elder,M.Karadjova


© Інститут аналізу політики та стратегій
вул. С.Перовської, 5, к.900, м. Київ, 03057, тел.: +38-044-456-13-86