2012

Участь Української асоціації оцінювання в Міжнародному форумі EvalPartners щодо розвитку спроможності до оцінювання громадянського суспільства (3-6 грудня 2012 року в м. Чіанг Май, Таїланд. >>>

28 вересня 2012 р. Валерій Тертичка взяв участь у літературно-мистецькому святі "Благословенні ви, сліди, мандрівника Сковороди" з нагоди 290-річниці з дня народження філософа. >>>

1 сентября 2012 г. начинается прием заявок на участие в IV Всероссийской (заочной) научной конференции "Россия 2030 глазами молодых ученых". К участию в Конференции приглашаются студенты, аспиранты и ученые в возрасте до 33 лет из всех регионов страны и зарубежья. >>>

Приглашаем к участию в 5 Международной конференции "Коммуникативные стратегии информационного общества", 14-16 ноября 2012, срок подачи материалов - 20 октября 2012. >>>

25 листопада 2011 року в Класичному приватному університеті відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку публічного управління в Україні». >>>

колектив Інституту висловлює співчуття Валерію Тертичці з приводу тяжкої втрати - смерті батька Володимира Микитовича

Шановні колеги! Маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції "Проблеми Управління Регіональним Розвитком", яка відбудеться 9-13 липня 2012 року та науково-практичній конференції "Кластери як Інструмент Регіонального Розвитку", яка відбудеться 16-20 липня 2012 року у Центрі підготовки та удосконалення керівних управлінських кадрів м. Феодосія (АРК).
Заявки на участь та тези доповідей приймаються до 30 червня 2012 р.

Национальный университет кораблестроения приглашает Вас принять участие в работе VІІІ Международной научно-практической конференции "Управление проектами: состояние и перспективы", которая состоится c 18 по 21 сентября 2012 года в курортной зоне Коблево. >>>

журнал "Суспільна політика та стратегічний менеджмент" зареєстровано як періодичне видання в міжнародній системі класифікації ISSN.

23-25 травня 2012 р. у Охрід (Македонія) відбулася 20th NISPAcee Annual Conference "Public Administration East and West: Twenty Years of Development" за співпраці з University, St.Kliment Ohridski. На робочій групі "Working Group on Public Policy Analysis Development Issues" (координатор: Lesya Il'chenko-Syuyva, NAPA, Kyiv, Ukraine) було презентовано дослідницькі напрацювання учасників конференції, зокрема О.Кілієвича, В.Тертички, І.Кравчук >>>

з 14 по 18 травня 2012 р. у НАДУ при Президентові України буде прочитано курс лекцій Річардом Феллманом, професором Університету Небраскі в Омахі, США >>>

Команда проекту "Україна активна: загоєння минулого" радо запрошує вас взяти участь у Діалозі для "Основ Свободи", який відбудеться 17-20 травня 2012 р. на Львівщині. У діалозі візьмуть участь представники команд "Основ Свободи" зі Східної Європи.
Просимо до 4 травня заповнити анкету учасника у електронній формі (англ. мовою) >>>

26 квітня 2012 р. у Центрі дистанційного навчання, відбувся семінар на тему: "Відкритий простір як метод групової роботи в розвитку організації", який провела Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація консультантів по управлінню".
Семінар підготовлений Людмилою Руденко-Кардаш, яка є професійним фасилітатором даного методу з 2005 року. >>>

Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Постать Григорія Сковороди в сучасному філософсько-культурному просторі", яка відбудеться 19-20 червня 2012 року за адресою: смт. Чорнухи Полтавської обл. >>>

28-31 березня 2012 р. в смт. Малорічинське (АРК) відбулася заключна конференція з проекту "Розбудова спроможності Міністерства економіки АРК щодо узгодження республіканських програм із цілями і пріоритетами Стратегії розвитку АРК" PRISM на якій український експерт Валерій Тертичка презентував "Кращі міжнародні практики у сфері узгодження, моніторингу й оцінювання програм і стратегій розвитку регіонів". (див. також новини від 27-29.10.11)

23 квітня 2012 року з 13:00 по 15:00 у Конференц-залі імені Пилипа Орлика (вул. Ежена Потьє, 20) буде прочитана відкрита лекція на тему: "Законодавчий процес в США" (російська мова без перекладу). Спікер: Пітер Л.Рудік, Директор Центру глобальних юридичних досліджень юридичної Бібліотеки Конгресу США. Біографію спікера Ви зможете знайти в додатку.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук", яка відбудеться 7-8 жовтня 2012 р. у конференц-залі НМетАУ.
Заявки на участь та тези доповідей просимо надсилати до 31 травня 2012 р. >>>

У Національній академії державного управління при Президентові України 24-25 квітня 2012 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція "Дні інформаційного суспільства - 2012".
Передбачається безкоштовне видання матеріалів конференції.
Заявки на участь, статті та тези доповідей просимо надсилати не пізніше 15 квітня 2012 р. >>>

З 6 березня по 22 квітня 2012 року триває реєстрація заявок на участь у Школі професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА".
Орієнтовні дати проведення сесій у 2012 році:
I сесія – 25 - 27 травня 2012 р. (АР Крим);
II сесія – 4 - 8 вересня 2012 р. (м. Київ);
III сесія – 18 -21 жовтня 2012 р. (м. Львів).
Детальну інформацію про роботу Школи, її випускників та викладачів, фотогалерею та відгуки учасників Ви можете знайти на веб-сайті Школи: http://www.mediaschool.parlament.org.ua/.

17 травня 2012 р. відбудеться ІХ регіональна науково-практична конференція "Актуальні проблеми європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України".
Конференція проводиться з метою обговорення найбільш актуальних питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України, визначення головних напрямів діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в контексті європейського вибору України, узагальнення досвіду співпраці та вироблення рекомендацій щодо її покращання.
Заявки на участь та тези доповідей просимо надсилати не пізніше 20 квітня 2012 р. >>>

Шановні відвідувачі IPAS.org.ua, 30.03.2012 з 13:00 до 23:00 сайт може бути недоступний в зв'язку з проведенням профілактичних робіт на сервері.
Приносимо свої вибачення за можливі незручності.

Державний фонд фундаментальних досліджень і Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України оголошують проведення конкурсу Ф50 наукових проектів докторів наук на здобуття вказаних грантів. Умови конкурсу та програму заповнення запиту можна завантажити на сайті Фонду.
До участі в конкурсі допускаються доктори наук віком до 45 років (на час подання запиту)
Грошовий розмір гранту складає – 150 тис. грн.
Запити подаються до 1 травня 2012 року включно.

Центр проблемного анализа и государственно-управленческого проектирования и научные организации РАН 3 апреля 2012 г. в новом здании Президиума РАН проводят Всероссийскую научную конференцию "Гуманитарные и естественные науки: проблемы синтеза".
Приглашаем Вас принять участие в конференции. Подробная информация в приложении.
Для участия в конференции необходимо до 21 марта 2012 г. заполнить заявку на сайте >>>

Розпочато конкурс на участь у четвертій школі професійної журналістики "НОВА Україна". Це майданчик для спілкування професійних журналістів, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення професійних знань та навичок роботи в різних жанрах задля виховання та формування авторитетних лідерів української журналістики.
Реєстрація заявок триває з 6 по 27 березня 2012 року. >>>

4-5 квітня 2012 року відбудетья міжнародна конференція "Регіональний розвиток - основа розбудови української держави" присвячена 20-річчю Донецького державного університету управління (ДонДУУ)
Заявку та текст доповіді (статті) необхідно надіслати до 20 березня 2012 року. >>>

26-27 квітня 2012 року Полтавський університет економіки і торгівлі проводить VІ міжнародну науково-практичну конференцію "Методологія та практика менеджменту у XXI столітті: загальнодержавні, галузеві та регіональні аспекти" >>>


Шановні колеги жіночої статі!
Бувайте здорові, бувайте багаті!
Мужчини несуть вам і квіти, й серця -
Не тільки у свято - щодня, без кінця.
Вам щиро бажаєм здоров’я міцного,
Надії на краще й підтримки від Бога.
Хай успіхи вас у житті не минають
І усмішки в ваших очах розквітають!

17 травня 2012 року ВНЗ "Національна академія управління" проводить XII науково-практичну конференцію "Особистість, суспільство, держава: розуміння свободи і відповідальності", яка проходитиме у м. Києві.
Тему і тези виступів надсилати до 7 травня 2012 року. >>>

15 грудня 2011 р. Валерій Тертичка взяв участь у конференції-практикумі "Бізнес-кейси з корпоративної соціальної відповідальності: як заробляти гроші". Центр "Розвиток КСВ" провів урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу бізнес-кейсів з КСВ (CSR - Corporate Social Responsibility). Як зазначається у повідомленні комісії Європейського парламенту, Раді, Європейському економічному та соціальному комітету і комітету регіонів "Оновлена стратегія ЄС 2011-14 з питань корпоративної соціальної відповідальності" (Європейська комісія, Брюссель, 25 жовтня 2011р.) комісія пропонує оновлене визначення КСВ як "відповідальність підприємств за їх вплив на суспільство".

20-22 червня 2012 року Університет банківської справи Національного банку України проводить VІI Міжнародну науково-практичну конференцію "Інтеграція України у європейський та світовий фінансовий простір", яка проходитиме у м. Львові на базі Львівського інституту банківської справи УБС НБУ.
Заявку на участь у конференції та текст статті (за наявності) просимо надсилати до 6 квітня 2012 року. >>>

The session "Nationalism and Theory" will take place during the CSA conference in Waterloo, Ontario. The 47th Annual Conference of the CSA will be held from Tuesday May 29 through to Saturday, June 2, 2012. This event will be held as a part of the Canadian Federation of Humanities and Social Sciences Congress, this year taking place at Wilfrid Laurier University and the University of Waterloo, in Waterloo, Ontario. >>>

колектив Інституту висловлює співчуття Валерію Тертичці з приводу тяжкої втрати - смерті матері Валентини Павлівни

Стендфордський університет у січні розпочне безкоштовне онлайн-навчання для всіх бажаючих за такими напрямками: Комп'ютерні дисципліни, Підприємництво, Елементи архітектури, Основи медицини, Електроніка, та Складні системи. Єдиною вимогою є ваше бажання і знання англійської мови. Кожен тиждень по кожному з предметів викладаються нові міні-лекції (5-6 лекцій по 10-15 хвилин), та раз на тиждень необхідно проходити тестові питання і робити домашні завдання. >>>

Міжнародна асоціація інституціональних досліджень у партнерстві з Університетом Бірмінгему, Програмою безпеки Чорноморського регіону Гарвардського університету, Журналом "Європейська безпека" та за фінансової підтримки програми Жан Моне запрошують Вас прийняти участь у міжнародному науково-практичному семінарі "Співробітництво між Україною та Європейським союзом у сфері антикризового менеджменту і зменшення ризиків надзвичайних ситуацій", що відбудеться 7-11 травня 2012 р. у м. Києві. >>>


2011

Вітаємо всіх з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

Від усієї душі бажаємо Вам добробуту, удачі у всіх починаннях і успішних проектів у Новому році!
Нехай наступний рік буде щедрим на удачу, натхнення і любов. Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, душевної стійкості, впевненості у своїх силах і оптимізму. Нехай завжди поруч з Вами будуть Ваші рідні та друзі, а у Ваших домівках панують добробут, любов і взаєморозуміння.

UNITER/Pact та програма Інституту Відкритого Суспільства Think Tank Fund оголошують конкурс на участь у семінарі з використання інформації та аналітичних даних "Use of Information and Data for Enhanced Communication and Advocacy". >>>

03-04 лютого 2012 р. у Харкові відбудеться Всеукраїнська науково-теоретична конференція "Політична наука в епоху суспільних перетворень: потенціал і його реалізація" (ХХV ювілейні Харківські політологічні читання)
Матеріали для участі у конференції приймаються до кінця січня 2011 р. >>>

09 грудня 2011 р. в приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться всеукраїнська конференція "Вирішення проблеми забезпечення молоді першим робочим місцем у контексті розвитку державно-приватного партнерства на ринку освітніх послуг України"
Реєстрація учасників конференції починається о 10.00 09.12.2011. >>>

19-20 грудня 2011 р. у Донецьку (Україна) відбудеться міжнародна науково-практична конференція "Проблеми ефективної реалізації антикорупційної політики в органах виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування"
Заявку на участь у конференції необхідно
відправити до 5 грудня 2011 р. >>>

10-11 листопада 2011 р. в межах Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO Валерій Тертичка провів семінар-тренінг "Моніторинг сталості децентралізованих послуг водопостачання на рівні громади" для партнерів з Вінницької та Сумської областей та АР Крим. >>>

Перечин – невеличкий районний центр у Закарпатській області. На перший погляд нічим не примітне містечко. Але "родзинкою" Перечина є єдиний у світі пам'ятник листоноші Федору Фекеті, унікальна Хресна дорога, прекрасна закарпатська природа та щирі і привітні люди. Майже щодня через місто проїжджає чимала кількість туристів. На жаль вони не мають де отримати інформацію про туристичні принади району... >>>

До уваги авторів
Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує фахівців у сфері гуманітарних наук – докторів, кандидатів наук, аспірантів – до співпраці на сторінках наукового щорічника "Регіоналізм та інтеграція". >>>

17 листопада 2011 року у м. Києві відбудеться IV Національний Ярмарок інституційного розвитку – найбільш масштабна щорічна подія в житті громадського сектору України, яка збере більше 300 лідерів інститутів громадянського суспільства (ІГС), донорських організацій та органів влади. Формат Ярмарку включає виставку-презентацію послуг для ІГС, унікальні майстер-класи, експертні дискусії та широке медіа
висвітлення заходу. >>>

27-29 жовтня 2011 р. в м. Судак за проектом PRISM за участі експерта Валерія Тертички відбувся семінар-тренінг "Впровадження результатів перегляду програм і застосування методичних рекомендацій з моніторингу й оцінювання Стратегії та існуючих та майбутніх державних і республіканських програм". >>>

21-22 жовтня 2011 р. в межах проекту "Залучення експертно-аналітичного потенціалу громадськості для розв’язання проблеми "енергетичної бідності" в Харківській області" програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду Відродження Олександр Кілієвич і Валерій Тертичка здійснювали експертно-аналітичний супровід переможцю конкурсу "Залучення експертно-аналітичного потенціалу громадськості для вирішення місцевих та регіональних проблем" за програмою семінару-тренінгу. >>>

2-4 октября 2011 г. в Алуште (Украина) пройдет X Юбилейная Международная научно-практическая конференция "Актуальные проблемы и перспективы развития экономики Украины"
Заявку на участие в Конференции необходимо
отправить до 20 сентября 2011 г. >>>

У В А Г А ! Запрошуємо до участі в Міжнародному конкурсі письмових творчих робіт "Україна моєї мрії", який триватиме з 16 липня до 14 жовтня 2011 року. Переможцям - цінні призи! >>>

24 травня 2011 р. відбулася церемонія вручення сертифікатів з вивчення курсу "Аналіз політики" учасникам Програми "Помічник Голови Комітету Верховної Ради України 2010-2011" проекту "Програма сприяння парламенту України ІІ" (Програми розвитку законотворчої політики). >>>

18-22 травня 2011 р. у Варні (Болгарія) відбулася 19th NISPAcee Annual Conference "Public Administration of the Future" за співпраці з Varna Free University "Chernorizets Hrabar". На робочій групі "Working Group on Public Policy Analysis Development Issues" (координатори: Leslie Pal, Carleton University, Ottawa, Canada і Lesya Il'chenko-Syuyva, NAPA, Kyiv, Ukraine) Олександр Кілієвич презентував матеріали "Regulatory Impact Analysis policy implementation in Ukraine: Strengths and weaknesses", Валерій Тертичка презентував матеріали "Program evaluation as policy implementation instrument: Case for Ukraine". >>>

12-14 травня 2011 р. в смт. Коктебель за проектом PRISM за участі експерта Валерія Тертички відбувся семінар-тренінг з апробації "Методичних рекомендацій з узгодження наявних і майбутніх державних і республіканських програм із стратегічними цілями і пріоритетами АРК" та "Методичних рекомендацій з моніторингу й оцінювання Стратегії економічного і соціального розвитку Автономної Республіки Крим на 2011-2020 роки і програм". >>>

20-21 квітня 2011 р. відбувся дводенний короткотерміновий тематичний семінар "Управління державними програмами. Моніторинг і оцінювання". >>>

12-13 квітня 2011 р. в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ О.Кілієвич і В.Тертичка провели дводенний короткотерміновий тематичний семінар "Вироблення і реалізація державної політики"

2 березня 2011 р. відбулося святкування 10 річчя дистанційного навчання НАДУ "10 кРоків в освіту майбутнього". >>>

15-16 лютого 2011 р. в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ О.Кілієвич і В.Тертичка провели дводенний короткотерміновий тематичний семінар "Аналіз політики. Підготовка аналітичних документів" за оновленою програмою. >>>

25-26 січня 2011 р. в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ О.Кілієвич і В.Тертичка провели дводенний короткотерміновий тематичний семінар "Вироблення і реалізація державної політики" за оновленою програмою. >>>

10 лютого 2011 р. о 14.00 відбудеться захист дисертації Ярослава Бережного на тему "Стратегічне планування в державному упралінні як аналітичний процес".
Адреса: Ежена Потьє, 20 (НАДУ) ауд.212


2010

22 грудня 2010 р. за підтримки Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні (Програма розвитку та інтеграції Криму (ПРІК) ПРООН) Валерій Тертичка фасилітував у проведенні круглого столу "Впровадження та координація стратегічних планів на рівні районів АР Крим та на рівні АР Крим". >>>

9-10 листопада 2010 р. в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ О.Кілієвич і В.Тертичка провели дводенний короткотерміновий тематичний семінар "Вироблення і реалізація державної політики". >>>

У жовтні 2010 р. розпочалося впровадження ініціатив "Розбудова спроможності Міністерства економіки Автономної Республіки Крим щодо узгодження республіканських програм із цілями та пріоритетами стратегії розвитку АРК" за проектом PRISM за участі експерта Валерія Тертички у напрямі Створення "Методичних рекомендацій з узгодження наявних і майбутніх державних і республіканських програм із стратегічними цілями і пріоритетами АРК". >>>

15 - 25 вересня 2010 р. відбулася Міжнародна конференція "Розробка і реалізація системи моніторингу і оцінювання в Киргизстані". Конференція була проведена у віртуальному режимі. Доповіді викладалися на спеціально створеному форумі на сайті Національної мережі МіО КР; учасники знайомилися із доповідями і задавали питання доповідачам; доповіді обговорювалися у режимі он-лайн. На цю конференцію, виходячи із вагомого досвіду України в сфері впровадження аналізу регуляторних впливів, був запрошений доцент О.І. Кілієвич, який є експертом з цієї проблематики. >>>

9 -10 липня 2010 р. Леся Ільченко-Сюйва, Олександр Кілієвич і Валерій Тертичка провели дводенний тренінг-семінар "Інструментарій аналізу політики" для грантерів конкурсу "Місцеві ініціативи для підвищення якості життя", підтриманий Міжнародним фондом "Відродження‛ в програмі ‛Посилення впливу громадянського суспільства". >>>

12 – 14 травня 2010 р. в рамках The 18th NISPAcee Annual Conference "Public Administration in Times of Crisis" (Warsaw, Poland) Леся Ільченко-Сюйва, Олександр Кілієвич і Валерій Тертичка взяли участь у спеціалізованій робочій групі "Working Group on Policy Analysis" (ініційована науковцями й експертами з України та Канади). >>>

31 березня 2010 року О.Кілієвич і В.Тертичка взяли участь у науково-методологічному семінарі "Понятійно-категоріальний апарат публічного управління" в Національній академії державного управління при Президентові України, який проходив у форматі відеоконференцзв'язку з регіональними інститутами. >>>

17 березня 2010 р. за підтримки ПРІК ООН (продовження співпраці) відбувся семінар з елементами тренінгу "Впровадження та моніторинг і оцінювання стратегічних планів районів". >>>

26 - 28 лютого 2010 р. для учасників Кримської академії програмного менеджменту (Програма "Лідерство", проект "Объединяемся Ради Реформ" (UNITER) відбулася зустріч "Стратегічне планування – від лідера до організації" на якій Валерій Тертичка провів тренінг "SWOT-аналіз як інструмент стратегічного планування в НУО".

24 лютого 2010 р. Валерій Тертичка взяв участь у конференції "Планування стійкого розвитку районів – основа стратегії Криму".
Результатом співпраці з Програмою розвитку й інтеграції Криму ООН (ПРІК ООН) стало затвердження на районних сесіях стратегій розвитку Совєтського , Первомайського , Джанкойського і Бахчисарайського районів АРК. На часі впровадження, моніторинг і оцінювання стратегічних планів цих районів. >>>

До уваги авторів!
Запрошуємо Вас до публікації своїх наукових праць у спільному друкованому виданні "Влада та управління" Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій і Кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. >>>

29-30 січня 2010 р. Леся Ільченко-Сюйва, Олександр Кілієвич і Валерій Тертичка провели дводенний треніг-семінар "Вироблення суспільної політики" для грантерів конкурсу "Об’єднуємось заради реформ (UNITER)" підтриманий Міжнародним фондом "Відродження" в програмі "Посилення впливу громадянського суспільства".   >>>

21 січня 2010 р. в рамках проекту Twining Ua08/ENP-PCA/OT/14 "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні" Валерій Тертичка взяв участь у засіданні робочої групи з обговорення питань "Межі повноважень для діяльності: функціональний аналіз та SWOT-аналіз". >>>

До відома авторів!
Науковий збірник Асоціації докторів наук з державного управління "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: теорія та практика", що вміщує публікації з розвитку теорії та практики державного управління і державної служби, місцевого самоврядування і служби в органах місцевого самоврядування, запрошує Вас до співпраці. >>>

Команда Інституту виграла конкурс, організований Міжнародним фондом "Відродження"  в програмі "Посилення впливу громадянського суспільства".
Метою проекту є формування базових знань і вмінь у грантерів конкурсу "Об’єднаймось заради реформ (UNITER)" щодо практичного застосування  методів аналізу політики (policy analysis) для успішного опонування діям влади та вироблення власних альтернатив суспільної політики шляхом проведення тренінгу на тему "Права та спроможність ОГС щодо вироблення суспільної політики".

14 січня 2010 року розпочалась реєстрація заявок на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій (2010). Відібраним учасникам буде запропоновано програму, що включає чотири сесії: три національних заходи відбудуться в Україні (Київ – АР Крим – Одеса) та один міжнародний (Літній Університет Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). >>>

Представники Інституту О.Кілієвич і В.Тертичка з грудня 2009 р. по квітень 2010 р. за співпраці з "Програмою сприяння парламенту ІІ" ("Програма розвитку законотворчої політики") провели навчальний курс "Основи аналізу політики" для інтернів Програми. Учасники навчання презентували Аналітичні записки. По закінченні навчання інтернам були вручені сертифікати. >>>

18 листопада 2009 р. на базі Національної комісії регулювання електроенергетики України О.Кілієвич і В.Тертичка провели короткотерміновий семінар "Аналіз державної політики. Підготовка аналітичних документів" (детальніше про семінар).

На ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Державне управління в умовах політичної модернізації України: стан та проблеми", що відбулася в Міжрегіональній Академії управління персоналом 23 жовтня 2009 р. Валерій Тертичка зробив доповідь "Підготовка вищих державних службовців: що змінюється"

25 версня 2009 р. на міжнародній конференції "Методология мониторинга и оценки программ" В.Тертичка взяв участь у пленарному засіданні з обговорення питань методології оцінювання і моніторингу програм. >>>

23 вересня 2009 р. О.Кілієвич і В.Тертичка в межах короткотермінового семінару "Вироблення і реалізація державної політики" презентували тему "Аналіз державної політики. Підготовка аналітичних документів".

21-22 вересня 2009 р. В.Тертичка і О.Кілієвич в інституті підвищення керівних кадрів НАДУ провели короткотерміновий семінар "Управління державними програмами: моніторинг і оцінювання" в якому взяли участь близько 60-ти представників органів влади і місцевого самоврядування. Відповідно до програми передбачається проведення короткотермінових семінарів 24-25 листопада і 16-17 грудня 2009 р.

19-20 червня 2009 р. в м.Славутич для робочої групи із запровадження стратегічного плану Чорнобильської АЕС було проведено тренінг "Використання SWOT-аналізу при розробці стратегічного плану Чорнобильської АЕС". Тренінг проводили Валерій Тертичка і Ярослав Бережний. >>>

"Що таке плагіат? або про академічну чеснісність" >>>

17 червня 2009 р. в межах проекту "Тренінгова допомога місцевим та регіональним організація громадянського суспільства" для представників НУО Валерій Тертичка провів майстер-клас "Мистецтво вироблення суспільної політики". >>>

26 травня 2009 р. Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації керівників структурних підрозділів МЗС України завершилось підготовкою та презентацією слухачами аналітичних записок з розробки актуальних напрямів державної політики у сфері зовнішніх зносин України. >>>

В м. Будва (Чорногорія) 14-15 травня 2009 в рамках XVII щорічної конференції NISPAcee "State and Administration !-- #18 --in a Changing World", відбулася Панель з аналізу політики, ініційована науковцями й експертами з України та Канади. >>>

Продовженням співпраці з ПРІК ПРООН було проведення з 7 по 10 квітня 2009 р. тренінґів "Використання  SWOT-аналізу і причинно-наслідкового аналізу при розробці Стратегії та формулювання пріоритетів розвитку району" в Совєтському, Первомайському, Джанкойскому і Бахчисарайському районах АРК.>>>

25 березня 2009 р. Cорок фахівців, активно задіяних у процесі створення стратегічних планів розвитку в чотирьох районах-учасниках проекту ПРІК ПРООН "Стратегічне планування й стратегічна екологічна оцінка в АРК", взяли участь у семінарі-тренінгу "Використання SWOT-аналізу й причинно-наслідкового аналізу при розробці стратегії району". Тренінг, організований ПРІК ПРООН у Сімферополі, проводили Валерій Тертичка і Ярослав Бережний. >>>

Вітаємо Валерія Тертичку, який став членом "Асоціації докторів з державного управління", що 26 березня 2009 р. в рамках ІХ Міжнародного наукового конгресу "Державне управління і місцеве самоврядування" проводить форум "Державне управління в Україні: виклики породжені політико-економічною кризою". Форум відбудеться в м. Харкові на базі Харківського Регіонального Інституту Державного Управління НАДУ.

З 4 по 13 грудня 2008 В.Тертичка опановував курс S.E.N.S.E. (Strategic Economic Needs and Security Exercise), організований Центром досліджень Східної Європи при Варшавському університеті та Міністерством закордонних справ Республіки Польща. >>>

26 листопада 2008 р. В.Тертичка виступив з доповіддю "Перспективи і загрози розбудови аналізу державної (суспільної) політики в Україні" на пленарному засіданні ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Вивчення та впровадження в Україні іноземного досвіду удосконалення діяльності органів влади", м. Полтава. >>>

У липні і вересні 2008 р. О.Кілієвич і В.Тертичка, Я.Бережний, І.Мартиненко взяли участь у семінарі-практикумі "Розробка та впровадження державної політики", організований Вищим інститутом державного управління (IDHEAP), м. Лозанна, Швейцарія в Національній академії державного управління при Президентові України.

На 16th NISPAcee Annual Conference "Public Policy and Administration: Challenges and Synergies" (May 15–17, 2008, Bratislava, Slovak Republic) представники від України (О.Кілієвич, Л.Ільчеснко-Сюйва) і Канади (David Elder) модерували «Panel on Policy Analysis Development Issues». (програма конференції)

1-6 червня 2008 р. на факультеті державного управління Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова відбулася Літня школа з підвищення кваліфікації викладацьких кадрів за програмою "Забезпечення ефективності підготовки і функціонування державних службовців". Валерій Тертичка виступив з презентацією українських напрацювань у галузі державної політики, стратегічного планування і державного управління. >>>

25-27 листопада 2007 р. Валерій Тертичка як представник України взяв участь у міжнародній конференції з державного управління: ‛Public Administration: Protection and Quality of Public Services – International Trend‛, що проходила у Афінах, Греція. >>>

1-3 червня 2007 в м. Києві О.Берданова, В.Вакуленко і В.Тертичка провели тренінг (в межах проекту „Запровадження європейських стандартів державного управління в Україні‛ (PAUCI)) з передачі курсу (ТОТ) ‛Стратегічне планування‛ для тренерів, які будуть навчати стратегічному плануванню: державних службовців II - ІV категорій центральних органів виконавчої влади; і державних службовців II - VІІ категорій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Мета тренінгу: формування у слухачів стратегічного мислення, вироблення навичок стратегічного планування. >>>

За підтримки фундації PAUCI в м. Києві 20-21 квітня 2007 р. О.Берданова, В.Вакуленко і В.Тертичка провели тренінг зі ‛Стратегічного планування‛ для відповідальних працівників Міністерства економіки України. >>>

17–19 травня 2007 р. О.Кілієвич і В.Тертичка презентували матеріали дослідження "Strategic Planning and Policy Analysis: Necessary Components for Training of Senior Civil Servants in Ukraine" на 15th NISPAcee Annual Conference "Leadership and Management in the Public Sector: Values, Standards and Competencies in Central and Eastern Europe". >>>

У жовтні 2006 р. Валерій Тертичка прийняв участь у розробці стратегічного плану розвитку міста Черкаси. >>>

У травні 2006 р. на 14th NISPAcee Annual Conference "Public Administration and Public Policy in Emerging Europe & Eurasia: For Professionalism, Impartiality and Transparency" (Любляна, Словенія) В.Тертичка презентував матеріали "Implementation of Specialization "Public Policy Analysis" to the Ukrainian Training Programs for Public Servants: Opportunities and Barriers". >>>

13 березня 2004 року відбувся черговий семінар в рамках проекту "Лабораторія наукового перекладу", що його було присвячено перекладу праці: B. Hogwood, L. Gunn Policy Analysis for the Real World. >>>

28 серпня 2003 р. в "Укріноформі" відбулася презентація першого в Україні навчального посібника "Теорія і практика політичного аналізу", виданого видавництвом "Міленіум" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження". >>>


Проекти

Державний фонд фундаментальних досліджень і Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України оголошують проведення конкурсу Ф50 наукових проектів докторів наук на здобуття вказаних грантів.
Запити подаються до 1 травня 2012 року включно.


Конференції

3 апреля 2012 р.
Москва, Россия
Всероссийская научная конференция "Гуманитарные и естественные науки: проблемы синтеза"

4-8 квітня 2012 р.
- (м. Київ)
22-27 травня 2012 р.
- (АР Крим)
13-16 вересня 2012 р.
- (м. Львів)
Четверта школа професійної журналістики "НОВА Україна"

4-5 квітня 2012 р.
Донецьк, Україна
міжнародна конференція "Регіональний розвиток - основа розбудови української держави"

24-25 квітня 2012 р.
Київ, Україна:
міжнародна науково-практична конференція "Дні інформаційного суспільства - 2012"

26-27 квітня 2012 р.
Полтава, Україна
VІ міжнародна науково-практична конференція "Методологія та практика менеджменту у XXI столітті: загальнодержавні, галузеві та регіональні аспекти"

17 травня 2012 р.
Київ, Україна:
XII науково-практична конференція "Особистість, суспільство, держава: розуміння свободи і відповідальності"

17 травня 2012 р.
Дніпропетровськ, Україна:
ІХ регіональна науково-практична конференція "Актуальні проблеми європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України"

May 29 - June 2, 2012
Waterloo, Canada:
The session "Nationalism and Theory" will take place during 47th Annual Conference of the Canadian Sociological Association. This event will be held as a part of the Canadian Federation of Humanities and Social Sciences Congress.

19-20 червня 2012 р.
смт. Чорнухи (Полтавська обл.), Україна:
Всеукраїнська науково-практична конференція "Постать Григорія Сковороди в сучасному філософсько-культурному просторі"

20-22 червня 2012 р.
Львів, Україна:
VІI Міжнародна науково-практична конференція "Інтеграція України у європейський та світовий фінансовий простір"

18-21 сентября 2012 р.
Коблево, Украина:
VІІІ Международная научно-практическая конференция "Управление проектами: состояние и перспективы"

7-8 жовтня 2012 р.
Дніпропетровськ, Україна:
Всеукраїнської наукова конференція "Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук"

Архів...