аналіз Інститут аналізу політики та стратегій стратегія
Про інститут
Новини
Проекти
Послуги
Журнал
Бібліотека
Посилання
 

Конкурс На Участь у Програмі Української Школи Політичних Студій 2010 Року

14 січня 2010 року розпочалась реєстрація заявок на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій (2010). Відібраним учасникам буде запропоновано програму, що включає чотири сесії: три національних заходи відбудуться в Україні (Київ – АР Крим – Одеса) та один міжнародний (Літній Університет Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція).

УШПС є спільною Програмою Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що діє в Україні з 2005 року. Школа об’єднує успішних молодих людей – представників політичної сфери та державної служби, бізнесу, медіа-спільноти, громадської діяльності та академічних кіл з усієї України. Це інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів. Невимушена атмосфера та інноваційні підходи – круглі столи та панельні дискусії, стратегічні та рольові ігри, майстер-класи та тренінги, інтерактивне спілкування та зустрічі з неординарними людьми – створюють сприятливі умови для навчання та світоглядного розвитку учасників і випускників Школи. Провідні українські та міжнародні експерти, політики, науковці та дипломати з різних куточків світу – від Японії до Канади – щорічно залучаються до діяльності Школи у якості викладачів.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

  • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової або підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отриманні знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту.

Реєстрація заявок на участь у конкурсі триває до 5 лютого 2010 року (п’ятниця).

Детальну інформацію про умови проведення відбору (зокрема, форму заявки) та діяльність Школи (тематика та календар проведення сесій, список випускників, викладачів та інше) розміщено на веб-сторінці Школи за адресою: http://www.usps.org.ua.

З додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, за адресою
svitlana@laboratory.kiev.ua (тема “Question”)
або тел.: +38 044 531 37 68 (контактна особа – Світлана Матвієнко).


© Інститут аналізу політики та стратегій
вул. С.Перовської, 5, к.900, м. Київ, 03057, тел.: +38-044-456-13-86